KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16218368
*
nr 1621 8368
Oljemålning
Linnea Larsson. Signerad, ankrade segelbåtar. Olja på duk, 45x54 cm, yttermått inklusive ram: 53x621 cm
Följerätt
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 20 maj 2024
kl 19:24:16
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
18/5 07:12:04
1
700 kr
19/5 16:25:34
2
1.100 kr
20/5 17:35:41
1
900 kr
20/5 17:35:41
2
1.000 kr (Budbetjänt)
20/5 17:35:58
1
1.100 kr
20/5 17:35:58
2
1.100 kr (Budbetjänt)
20/5 17:36:08
1
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg 1.000 kr
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ankrade segelbåtar linnea larsson olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
2078 Akryl
Agneta Von Koskull. Signerad, daterad 1989. Akryl ..//
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 20:44
-
2042 Akvarell
+ oljemålning, 2 st, Mary Norberg, stilleben. Sign..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 18:53
-
2004 Oljemålning
Ada Otema (1910-1996), Sverige. Komposition. Signe..//
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 19:55
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 19:11
-
3217 Oljemålning
Anders Liljedahl, komposition. Signerad, oramad. O..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 19:05
-
3099 Oljemålning
Andrzej Szlagier (1913), Polen, "Warsaw by night"...//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 18:30
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1621 8368
Oljemålning
Linnea Larsson. Signerad, ankrade segelbåtar. Olja på duk, 45x54 cm, yttermått inklusive ram: 53x621 cm
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 1.000 kr |
Såld: | 1.200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 20 maj 2024 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
18/5 07:12:04 | 1 | 700 kr |
19/5 16:25:34 | 2 | 1.100 kr |
20/5 17:35:41 | 1 | 900 kr |
20/5 17:35:41 | 2 | 1.000 kr (Budbetjänt) |
20/5 17:35:58 | 1 | 1.100 kr |
20/5 17:35:58 | 2 | 1.100 kr (Budbetjänt) |
20/5 17:36:08 | 1 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg 1.000 kr
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg 1.000 kr
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ankrade segelbåtar linnea larsson olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
2078 Akryl
Agneta Von Koskull. Signerad, daterad 1989. Akryl ..//
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 20:44 -
2042 Akvarell
+ oljemålning, 2 st, Mary Norberg, stilleben. Sign..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 18:53 -
2004 Oljemålning
Ada Otema (1910-1996), Sverige. Komposition. Signe..//
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 19:55
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 19:11 -
3217 Oljemålning
Anders Liljedahl, komposition. Signerad, oramad. O..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 19:05 -
3099 Oljemålning
Andrzej Szlagier (1913), Polen, "Warsaw by night"...//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 18:30